Neden Biz?

Tek çatı altında bütün hizmetler:
Verdiğimiz tüm hizmetler oluşturduğumuz zincirin daha güvenilir, kaliteli ve hizmet akışımızın ekonomik olmasını sağlar.

Profesyonel rehberlik hizmeti :
Tüm rehberlerimiz TUREB üyesi ve TURİZM BAKANLIĞI kokardına sahiptir. Bünyesinde bulunan rehberler kendi dallarında uzman olmakla beraber şirketimizce verilen kişisel gelişim eğitimleri almaktadırlar.

Araç Filosu :
Taşımacılık şirketimizin ilkesi ve çalışma sistemindeki mantığı; zamanında, huzurlu, güvenli ve müşteri memnuniyeti odaklı taşımacılıktır.

VIP Servis :
Müşterilere sınırsız hizmet ve yüksek kalite sunma imkânı sağlar. Aynı zamanda Otel ve Havalimanı transferleri özel yetiştirilmiş elemanlar ile yapılır.

Eğitimli ve Deneyimli Personeller :
Tüm personelimiz kendi dallarında eğitimli kişilerden oluşmuş ve özenle seçilmiştir. Bölgemizdeki tüm turizm organizasyonlarını kaliteli ve sistemli bir şekilde gerçekleştirmek için gerekli tüm donanıma sahiptirler.

Online Hizmet :
Verilen hizmeti eş zamanlı takip edebilme imkânı sağlar.

Ekonomik Hizmet :
Kuşadası ve çevresinde şubesi olmayan tüm turizm acentelerinin bu bölgelere gelecek olan tüm misafirlerin karşılanması ve organizasyonu için yapacağı harcamalardan yaklaşık %90’ a varan bir tasarruf yapabilme imkânı sağlar.