Hizmetlerimiz

VIP KARŞILAMA VE UĞURLAMA HİZMETLERi

Özellikle Avrupa Ülkelerinden ve Amerika’dan ülkemize gelen yabancı misafirlerinizin karşılanış ve uğurlanış anlarına özel anlam katmak onlara özel olduklarını hissettirmek için profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

VİLLA - YAT KİRALAMA

Türkiye'nin bir çok noktasından tanınmış yada keşfedilmemiş tatil bölgelerinde farklı Özelliklerde Villa, Apart , Dağ evi ve çiftlik evlerinde sizlere unutulmaz bir tatil yaşatmaya hazırız.
Mavi yolculuk konusunda hassasiyetimizi deniz deneyimli kadromuz ile yansıtmaya özen gösteriyoruz. Kiralık teknelerimizde uygun standart, lüks , delüks ve ultra delüks sınıflara ayırdığımız, Mega yat, Motoryat, gulet ve yelkenli tekne kategorilerimizle Göcek, Marmaris, Kuşadası, Fethiye, Laklan, Kaş, Antalya sahillerimizde istediğiniz güzergahlarda ve akdenizin en seçkin koylarında profesyonelce, titizlik ve özenle hizmet vermekteyiz. Sizi, sizin hassasiyetinizin farkinda olduğumuz, temizlik, güleryüz, gizlilik, mükemmelliyet ve eksiksiz servis anlayışımız ile, Türkiye’nin güneyinde Akdeniz ve Ege Denizi sularında mavi yolculuk yapmaya davet ediyoruz.